O nas

Marka M. Lasota powstała z myślą o tych którzy cenią sobie wysoką jakość produktów oraz niebanalne i modne wzornictwo polskiego producenta. Doświadczenie w produkcji swetrów nieustannie poszerzamy od 1989 roku. Od tego czasu kolejne już pokolenie rodziny Lasota dba o to by oferowane przez nas produkty trzymały najwyższą możliwą jakość w konkurencyjnych cenach.

Flagowym produktem pod marką M. Lasota są swetry męskie oraz swetry damskie. Jednakże, z czasem w naszej ofercie pojawią się kolejne części garderoby, aby umożliwić naszym klientom dobranie całej stylizacji w jednym miejscu. 

Swetry pod marką M. Lasota są dostępne w wielu sklepach partnerskich w całej Polsce (www.swetry-lasota.pl/gdzie-kupic). Nasz sklep internetowy powstał w celu ułatwienia nabycia wybranych produktów bezpośrednio od producenta bez konieczności jeżdżenia i szukania ich w różnych sklepach odzieżowych z modą męską.

W swojej ofercie mamy bardzo wiele rodzajów swetrów. Największą popularnością cieszą się swetry rozpinane na ekspres lub guziki: https://mlasota.pl/kategoria-produktu/swetry-meskie/rozpinane/ , ale klienci doceniają również klasyczne wzory w serek (https://mlasota.pl/kategoria-produktu/swetry-meskie/v-neck/) oraz  półgolfy (https://mlasota.pl/kategoria-produktu/swetry-meskie/pod-szyje/).

Dla osób szukających eleganckiego dodatku na koszulę lub pod marynarkę, mamy szeroką ofertę dzianinowych kamizelek: https://mlasota.pl/kategoria-produktu/swetry-meskie/kamizelki/

Z drugiej strony, klienci, którzy wolą mniej formalny  ale ciekawy ubiór najczęściej wybierają coś z naszej unikalnej oferty swetrów z kapturem lub kominów (https://mlasota.pl/kategoria-produktu/swetry-meskie/kaptury-i-kominy/)

Wybór kategorii swetrów, które można u nas znaleźć jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie.